НАСТАВА НА ДАЉИНУ У ВАНРЕДНИМ СИТУАЦИЈАМА

Свакодневно, почев од 8.00 часова, шест дана у недељи, биће емитовани посебно припремљени и адаптирани образовни садржаји за ученике основне школе, који обухватају одређене наставне јединице изабраних предмета, у складу са прописаним планом и програмом наставе и учења. Часови ће бити емитовани на РТС Канал 3, према распореду по разредима, који ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја (www.rasporednastave.gov.rs).

За све ученике од 1. до 7. разреда емитоваће се образовни садржај у блоковима од по два часа дневно. За ученике 8.разреда емитоваће се едукативни садржај у блоковима од по три часа часа дневно.

Распоред часова биће истакнут и на улазним вратима школе.