Обогаћени једносменски рад септембар – децембар

У  матичној школи „ Јанко Веселиновић“  у Црној Бари  у току школске 2020/2021. године планирана је реализација пројекта „Обогаћени једносменски рад“. У складу са просторним капацитетом школе и ресурсима којима школа располаже планиран је рад на полугодишњем нивоу.  Први део реализације пројекта ће отпочети 15. септембра и трајаће до 31. децембра 2020. године. Овим пројектом се жели омогућити додатна образовно – васпитна подршка ученицима у погледу њиховог учења и развоја. Програм „Обогаћени једносменски рад” се састоји од седам радионица које су прилагођене узрасту ученика, њиховим интересовањима, склоностима и способностима, а кроз које ће се на иновативан и креативан начин омогућити остваривање њихових потенцијала и достизање потпуног развоја.

План  и распоред активности: ОЈР 9-12

Радови ученика:https://padlet.com/janves403/Bookmarks